Chcete vypadat skvěle, cítit se ve svém těle mladší, mít spoustu energie a být spokojený sám se sebou?

 

Většinou to, co nosíme a skrýváme uvnitř našeho těla a v naší mysli se odráží navenek. Proto někdy vypadáme unaveně a staře.

Existuje příjemná metoda Access Energetický Facelift, která může "poladit" obojí - propustit staré názory a úhly pohledu, které nás drží na místě, kde se necítíme dobře a zároveň tuto změnu prozářit ven, kdy se váš obličej bude usmívat a vypadat mladě.

Přesto, že oficiální název metody je Facelift, jedná se  vlastně o tělesný lifting, protože  proces  pečuje o celé Vaše tělo a mysl. Jemné dotyky na obličeji, krku a dekoltu jsou zaměřeny na spuštění a přesun energie, k uvolnění bloků v energetických polích, uvolnění stagnace způsobené emocemi a dlouhodobým stresem. Access Energetic Facelift™ využívá silné frekvence, které obnovují přirozený tok energie celého systému těla, včetně všech vnitřních orgánů, uvolňuje energetické bloky, a tím maximalizuje tok energie, což umožňuje regeneraci pokožky a vede mimo jiné i k vyhlazení vrásek. Často začíná mizet pigmentace i různá zjizvení.

Chtěli byste vypadat jinak a zažívat nové pocity?

Celý léčebný proces trvá 45-60 minut. Jemné dotyky na obličeji, krku a horní části hrudníku jsou zaměřeny na spuštění a přesun energie, k uvolnění bloků v energetických polích, uvolnění stagnace způsobené emocemi a dlouhodobým stresem. Vymazávají se roky "zmrzlých emocí", vyhlazují se vrásky a otáčí se hodiny času bez ohledu na to, jaký je váš věk.

Access Energetický Facelift™   je vhodný pro ženy a muže všech věkových kategorií a funguje v souladu s dalšími postupy. Výsledky jsou zcela bez rizika a každým následným sezením se zvyšují.

Některé z výsledků, kterých je možno dosáhnout po sezení Access Energetický Facelift™:

 

 

Access Energetický Facelift™ se liší od Access Bars i jiných alternativ. Je jemnější, víc pečující a laskavější pro vás a vaše tělo. Pokud se provádí opakovaně, výsledky jsou dlouhodobé.

Energetický Facelift  je vhodný pro ženy a muže všech věkových kategorií. Výsledky jsou zcela bez rizika a každým následným sezením se zvyšují.

 

Výhody této metody: